2019 / 2020           

  Izen-Abizenak / Apellidos y Nombre

  Bisita Orduak / Horas de visita
  ABERASTURI ZENITAGOIA, ALAIA   Asteartea/martes 8:55 - 9:50
  ACHA ARRIBAS, ALAITZ   Ostirala /Viernes   9:50 - 10:45
  ALKORTA ARREGI, EKIÑE   Asteartea/Martes 9:50 - 10:45
  ARNAIZ FERNANDEZ, MARIA ISABEL    Osteguna /Jueves  11:15 - 12:10
  ARRIOLA TORREALDEA, KOLDOBIKA   Astelehena/Lunes 11:15 - 12:10
  ATUTXA LARRINAGA, UDANE   Osteguna / Jueves 12:10 - 13:05
  ATXUTEGI AGUIRREZABALA, AMAIA   Asteartea / Martes  13:05 - 14:00
  BARAÑANO IZAGUIRRE, KARMELE   Asteazkena / Miércoles 11:15 - 12:10
  BARRUTIETA ANDUIZA, GUILLERMO   Astelehena /Lunes 11:15 - 12:10
  BEOBIDE ARZA, SAIOA   Ostirala / Viernes 12:10 - 13:05
  BERECIARTUA RECALDE, Mª TERESA   Ostirala /Viernes 13:05 - 14:00
  BILBAO FERNANDEZ, MARÍA JOSÉ   Asteartea / Martes 9:50 - 10:45
  BORAITA RODRIGUEZ, Mª BEGOÑA   Astelehena / Lunes  11:15 - 12:10
  BURON ALVAREZ, ALICIA   Asteartea / Martes 12:10 - 13:05
  CALLEJA CAMPOS, Mª JESUS   Asteazkena / Mércoles 8:55 - 9:50
  CANTERO FERNÁNDEZ, ALAIN   Asteazkena / Miércoles 8:55 -9:50
  CASCON SORIANO, ANA MARIA   Asteazkena / Miércoles 8:55 - 9:50
   CORRAL MUGARRA, ARATZ Astelehena / Lunes 12:10 - 13:05
  DE DIEGO RODRIGUEZ, ANA   Aurretiko hitzordua / Cita Previa
  DIAZ DE OLARTE CABADA, MIREN KARMELE   osteguna / Jueves 11:15 - 12:10
  DIAZ GOICURIA, MARGARITA   Asteazkena / Miércoles  11:15 - 12:10
  DOMINGUEZ VARGAS, ELISABETE   Asteartea / Martes 9:50- 10-45
  ESPAÑA SALAZAR. MARÍA   Asteazkena / Miércoles  8:55 - 9:50
  FERNANDEZ PÉREZ, NÁYADE   Asteazkena / Miércoles 12:10 - 13:05
   GALBARRIATU RAMOS , ERNESTO  Ostirala / Viernes 8:55 - 9:50
  GALINDO FERNANDEZ, JUAN IGNACIO   Asteartea/ Martes 11:15 - 12:10
 GALLEGO MAZA, CONCEPCION   Osteguna / Jueves 11:15 - 12:10
  GAMINDE GARCÍA, FELIZ GREGORIO  Asteazkena / Miércoles 12:10 - 13:05
  GARCIA LAGO, IGNACIO   Ostirala /Viernes 9:50 - 10:45
  GARCIA MUÑOZ, JOSE IGNACIO   Asteartea / Martes  8:55 - 9:50
  GARCIA PEREZ, MARIA BEGOÑA   astelehena / Lunes 8:55 - 9:50
  GARCÍA PINO , JUNCAL   aSTELEHENA /lUNES 9:50 - 10:45
  GOICOECHEA ARAMBARRI, ALBERTO   Ostirala / Viernes  9:55 - 10:50
  GOICOECHEA HIERRO, VICTORIA   aSTEARTEA/ MARTES 11:15 - 12:10
  GURRUTXAGA GOIKOETXEA, OIER  Osteguna / jueves 13:05 - 14:00
  GONZALEZ GOYOGANA, MOISES   Asteazkena / Miércoles  12:10 - 13:05
  GOROSTIZA NARBAIZA, MIGUEL ANGEL   Astelehena / Lunes  12:10 - 13:05
  GUERRI HORAS, ERICA   Asteazkena / Miércoles  9:50 - 10:45
  HENARES AMIGO, MARTA   Asteazkena / Miércoles  11:15 - 12:10
 ISPIZUA UNDABEITIA, MARÍA  Asteartea / Martes 11:15 -12:10
  LARREA CORCUERA, Mª JESUS   Astelehena /Lunes 8:55 -9:50
   LEJARRAGA EMBEITA, JON    Asteartea /Martes 12:10 -13:05
  LETONA PORTILLO, NATALIA   Asteazkena /miércoles 11:15 - 12:10
  LOMA-OSORIO ESPARZA, ESTER  Asteartea / Martes 8:55 - 9:50
  LOPEZ JORGE, MARIA DEL MAR   Ostirala / viernes 8:55 -9:50
  LLORENTE PEREIRA, Mº DEL MAR   Asteartea / Martes  12:10 -13:05
  MADRAZO LAVIN, JAVIER   Astelehena /lunes 11:15 - 12:10
  MARTÍNEZ MOYA, DOLORES   Asteartea /Martes 14:00 - 14:55
  MENDIGUREN LABIRUA-ITURBURU, ARANTZAZU   Astelehena /Lunes 8:55 - 9:50
  MENDIZABAL GOMEZ, ANA   Osteguna /Jueves 12:10 -13:05
  MUÑOZ CALVO, ANA Mª TERESA   Astelehena /Lunes  8:55 - 9:50
  OLMOS MARTINEZ, Mª CARMEN   Asteazkena /Miércoles 12:10 -13:05
  OTXOA GARAI, ALBERTO   Asteartea /martes 13:05 - 14:00
  PASCUAL JORGE, MARIA VICTORIA   Astelehena / Lunes  11:15 - 12:10
  PEREZ ESPEJO-SAAVEDRA, LAURA   Asteazkena /Miércoles 12:10 - 13:05
  PEREZ GARCIA, ROSA NIEVES  Osteguna /Jueves 14:00 - 14:55
  PÉREZ RAMOS MARÍA ÁNGELES   Asteartea / Martes  9:50 - 10:45
  PIZARRO PORTILLA, Mª ISABEL   Astelehena /Lunes 8:55 - 9:50
  PORTILLO NAZABAL MARÍA TERESA Osteguna /Jueves 13:05 -14:00
  RIO CASTAÑEDA, ANA ISABEL   Aurretiko hitzordua / Cita previa
  RITUERTO GIL, CONCEPCION   Osteguna /jueves 9:50 - 10:45
  RODRIGUEZ LORENZO, MONTSERRAT   Aurretiko hitzordua / Cita previa
  ROMERO ANTÓN, IDOIA IRATXE  Astelehena / Lunes 11:15 - 12:10
  RUIZ SANZ, MAITE   Ostiral /Viernes 11:15 - 12:10
  SAGARDUY SALSON, AMAYA   Asteazkena / Miércoles  11:15 -12:10
  SANCHEZ ANDRES, BALBINA   Asteartea / Martes  11:15 - 12:10
  SANTOS HONTORIA, LIDIA Astelehena /Lunes 13:05 -14:00
  TALLEDA LIEBANA, ALEXIS   Asteartea /Martes 12:10 - 13:05
  TORNER SERRANO, ROSA   Asteartea /Martes 12:10 - 13:05
  UMARAN SARACHO, MERCEDES   Asteartea / Martes  12:10 - 13:05
  URUEÑA MERINO, ROSA   Astelehena / Lunes  9:50 - 10:45
  VEGA PÉREZ, ALFONSO   Astelehena /Lunes 12:10 - 13:05
  YUSTES YUSTES, MARÍA ASCENSIÓN Asteazkena /Miércoles 11:15-12:10
  ZABALA CORRALES, MIREN JOSUNE   Osteguna /jueves 9:50 - 10:45
  ZALBIDEA ARECHAGA, IRUNE   Ostirala /Viernes 11:15 - 12:10
  ZUGAZA AIZPURU, ANA   Aurretiko hitzordua / Cita Previa
  ZULUAGA ITURRI, BEGOÑA   Asteartea /martes 11:15 - 12:10