ES | EU
Gobierno Vasco

   

                 2018 / 2019           

  Izen-Abizenak / Apellidos y Nombre

  Bisita Orduak / Horas de visita
  ACHA ARRIBAS, ALAITZ   Asteazkena / Miércoles  9:50 - 10:45
  ALKORTA ARREGI, EKIÑE   Astelehena / Lunes  12:10 - 13:05
  ANDUEZA ARRIZABALAGA, NOEMI   Ostirala / Viernes  11:15 - 12:10
  ARNAIZ FERNANDEZ, MARIA ISABEL    Astelehena / Lunes  9:50 - 10:45
  ATUTXA LARRINAGA, UDANE   Astelehena / Lunes  12:10 - 13:05
  ATXUTEGI AGUIRREZABALA, AMAIA   Asteartea / Martes  12:10 - 13:05
  AYARZA BALLESTER, PATXI   Aurretiko hitzordua / Cita Previa
  AZNAR PASTOR, MIGUEL ANGEL   Asteazkena / Miércoles  11:15 - 12:10
  AZPIAZU GARITAGOITIA, Mª TERESA   Asteartea / Martes  9:50 - 10:45
  BARAÑANO IZAGUIRRE, KARMELE   Astelehena / Lunes  12:10 - 13:05
  BEOBIDE ARZA, SAIOA   Astelehena / Lunes  12:10 - 13:05
  BERECIARTUA RECALDE, Mª TERESA   Astelehena / Lunes  16:45 - 17:45
  BERIAIN ECIOLAZA, SANTIAGO   Astelehena / Lunes  11:15 - 12:10
  BILBAO FERNANDEZ, MARÍA JOSÉ   Asteazkena / Miércoles  11:15 - 12:10
  BORAITA RODRIGUEZ, Mª BEGOÑA   Astelehena / Lunes  9:50 - 10:45
  BURON ALVAREZ, ALICIA   Asteazkena / Miércoles  9:50 - 10:45
  CALLEJA CAMPOS, Mª JESUS   Osteguna / Jueves  12:10 - 13:05
  CAMACHO RODRIGUEZ, JAVIER   Asteazkena / Miércoles  12:10 - 13:05
  CASCON SORIANO, ANA MARIA   Osteguna / Jueves  11:15 - 12:10
  CASTELLANOS DOMINGUEZ, JUSTINA   Osteguna / Jueves  9:50 - 10:45
  DE DIEGO RODRIGUEZ, ANA   Aurretiko hitzordua / Cita Previa
  DEIVE BERASTEGUI, LEIRE   Osteguna / Jueves  9:50 - 10:45
  DIAZ DE OLARTE CABADA, MIREN KARMELE   Asteartea / Martes  9:50 - 10:45
  DIAZ GOICURIA, MARGARITA   Asteazkena / Miércoles  13:05 - 14:00
  DOMINGUEZ VARGAS, ELISABETE   Asteazkena / Miércoles  9:50 - 10:45
  ECHEVARRIA CALVO, HERNAN   Ostirala / Viernes  8:55 - 9:50
  ERRAIZ MARTINEZ, LUIS IGNACIO   Asteazkena / Miércoles  11:15 - 12:10
  FERNANDEZ BENGOA, ELVIRA   Ostirala / Viernes  12:10 - 13:05
  GALINDO FERNANDEZ, JUAN IGNACIO   Ostirala / Viernes  13:05 - 14:00
  GALLEGO MAZA, CONCEPCION   Astelehena / Lunes  11:15 - 12:10
  GARCIA LAGO, IGNACIO   Osteguna / Jueves  8:55 - 9:50
  GARCIA MUÑOZ, JOSE IGNACIO   Asteartea / Martes  8:55 - 9:50
  GARCIA PEREZ, MARIA BEGOÑA   Osteguna / Jueves  9:50 - 10:45
  GINES GOMEZ, Mª ARANTZAZU   Ostirala / Viernes  9:50 - 10:45
  GOICOECHEA ARAMBARRI, ALBERTO   Ostirala / Viernes  9:55 - 10:50
  GOICOECHEA HIERRO, VICTORIA   Osteguna / Jueves  8:55 - 9:50
  GOIRI AZPITARTE, EDUARDO   Ostirala / Viernes  9:50 - 10:45
  GOMEZ FUENTE, MARCELINO   Asteazkena / Miércoles  8:55 - 9:50
  GONZALEZ GOYOGANA, MOISES   Asteazkena / Miércoles  12:10 - 13:05
  GOROSTIZA NARBAIZA, MIGUEL ANGEL   Astelehena / Lunes  12:10 - 13:05
  GUERRI HORAS, ERICA   Asteazkena / Miércoles  9:50 - 10:45
  HENARES AMIGO, MARTA   Asteazkena / Miércoles  11:15 - 12:10
  LARREA CORCUERA, Mª JESUS   Osteguna / Jueves  8:55 - 9:50
  LETONA PORTILLO, NATALIA   Osteguna / Jueves  8:55 - 9:50
  LOMA-OSORIO ESPARZA, ESTER   Osteguna / Jueves  11:15 - 12:10
  LOPEZ JORGE, MARIA DEL MAR   Astelehena / Lunes  11:15 - 12:10
  LOPEZ MARIJUAN, IBAI   Asteartea / Martes  9:50 - 10:45
  LLORENTE PEREIRA, Mº DEL MAR   Asteartea / Martes  9:50 - 10:45
  MADINA ELGUEZABAL, ITZIAR   Asteazkena / Miércoles  9:50 - 10:45
  MADRAZO LAVIN, JAVIER   Asteazkena / Miércoles  11:15 - 12:10
  MENDIZABAL GOMEZ, ANA   Astelehena / Lunes  12:10 - 13:05
  MINGUEZ GARCIA, AMAIA   Asteazkena / Miércoles  9:50 - 10:45
  MUÑOZ CALVO, ANA Mª TERESA   Ostirala / Viernes  8:55 - 9:50
  OLMOS MARTINEZ, Mª CARMEN   Osteguna / Jueves  8:55 - 9:50
  OTXOA GARAI, ALBERTO   Ostirala / Viernes  9:50 - 10:45
  PASCUAL JORGE, MARIA VICTORIA   Astelehena / Lunes  8:55 - 9:50
  PEREZ ESPEJO-SAAVEDRA, LAURA   Ostirala / Viernes  9:50 - 10:45
  PEREZ GARCIA, ROSA NIEVES   Ostirala / Viernes  8:55 - 9:50
  PORTILLO NAZABAL, MARIA TERESA   Asteartea / Martes  9:50 - 10:45
  RIO CASTAÑEDA, ANA ISABEL   Asteartea / Martes  9:50 - 10:45
  RITUERTO GIL, CONCEPCION   Asteartea / Martes  9:50 - 10:45
  RIVERO VAZQUEZ, JUAN   Ostirala / Viernes  8:55 - 9:50
  RODRIGUEZ LORENZO, MONTSERRAT   Astelehena / Lunes  12:10 - 13:05
  RUIZ SANZ, MAITE   Asteartea / Martes  9:50 - 10:45
  SAGARDUY SALSON, AMAYA   Asteazkena / Miércoles  12:10 - 13:05
  SANCHEZ ANDRES, BALBINA   Asteartea / Martes  11:15 - 12:10
  SANCHEZ ECENARRO, IÑAKI   Astelehena / Lunes  11:15 - 12:10
  SANDE ARENAS, Mª CARMEN   Ostirala / Viernes  9:50 - 10:45
  SANTOS HONTORIA, LIDIA   Asteartea / Martes  11:15 - 12:10
  TORNER SERRANO, ROSA   Osteguna / Jueves  11:15 - 12:10
  UMARAN SARACHO, MERCEDES   Asteartea / Martes  12:10 - 13:05
  URIA FERNANDEZ, ESTIBALIZ   Osteguna / Jueves  8:55 - 9:50
  URUEÑA MERINO, ROSA   Astelehena / Lunes  12:10 - 13:05
  ZUGAZA AIZPURU, ANA   Aurretiko hitzordua / Cita Previa

 

 

 

 

© 2014-2018, IES·Martín De Bertendona·BHI | Bertendona kalea, 5. 48008-BILBAO
Teléfono: 944164116 | Fax: 944166505 | _@iesbertendona.com